SMARTBOARD > Ziņas > Izmēģiniet SMART Notebook 16

Ziņas

Izmēģiniet SMART Notebook 16

SLS1

Kā jau ierasts, aptuveni reizi ceturksnī, SMART Technologies piedāvā jaunu SMART Notebook versiju ar jauniem un noderīgiem papildinājumiem. Šajā reizē būtiskākie papildinājumi attiecas uz novērtējuma programmatūru SMART Response. Patlaban SMART Technologies mājaslapā www.smarttech.com jau pieejama bezmaksas SMART Notebook 16 izmēģinājuma versija kopā ar novērtējuma programmatūru SMART response 2 (beta versiju). Šīs izmēģinājuma versijas laiks ir 45 dienas, tātad mācību gada noslēgumu varat pavadīt, iepazīstot paši un iepazīstinot skolēnus ar vēl nebijušiem SMART Notebook programmatūras piedāvājumiem.

Kā jau zināms, mācību procesā ļoti nozīmīga loma ir kvalitatīvai atgriezeniskajai saitei. Skolēniem ir jāzina, cik labi viņi sapratuši mācību vielu, cik pareizi veikuši uzdevumus. SMART response 2 ir novērtējuma programmatūra, kas ļauj ļoti operatīvi dot šo atgriezenisko saiti. Tās izmantošana ir ērta gan skolotājam, gan skolēniem, kuri atbildēs uz jautājumiem, izmantojot klēpjdatorus, planšetdatorus vai viedtālruņus. Skolotājiem programmatūra ir intuitīvi ļoti labi saprotama, tādēļ droši var ķerties klāt tās izmēģināšanai. Ja iepriekš jau strādāts ar mobili iespējoto aktivitāti “Izplatiet to!”, tad būs pavisam viegli izveidot nelielu aktivitāti atgriezeniskās saites iegūšanai ar SMART response 2. Abas šīs aktivitātes skolēniem pieejamas vietnē classlab.com. Atšķirībā no iepriekš minētās aktivitātes, kur skolotājs jautājumus varēja uzdot mutvārdos, strādājot ar SMART response 2, jāizveido testa jautājumi rakstveidā SMART Notebook vidē. Skolēni pēc atbilžu iesniegšanas saņem procentuālu vērtējumu un savās viedierīcēs var pārskatīt visas iesniegtās atbildes un uzzināt pareizās atbildes.

Visi, kas SMART interaktīvo tāfeli vai displeju iegādājušies pēdējā gada laikā, var instalēt SMART Notebook 16 no SMART Technologies mājas lapas un aktivizēt ar esošo atslēgas kodu, jo viena gada laikā jums visi atjauninājumi pienākas bez maksas.

Pārējie interesenti laipni aicināti izmēģināt bezmaksas versiju.

Lai veicas!

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool