SMARTBOARD > Ziņas > Gaidām jauno SMART Notebook 17.0

Ziņas

Gaidām jauno SMART Notebook 17.0

Izglītības un biznesa tehnoloģiju un programmatūras ražotājs SMART Technologies aprīļa otrajā pusē laiž klajā atkal jaunu izglītības programmatūras versiju SMART Notebook 17.0 kā arī piedāvā dažādus jauninājumus visiem SMART tehnoloģiju un programmatūras lietotājiem.

Pēc SMART Notebook 17.0 iznākšanas stāsies spēkā dažas būtiskas izmaiņas, par kurām vēlamies informēt savus klientus.

1. Līdz šim vienīgā bezmaksas programmatūras versija bija SMART Notebook 11.4, kuru ieteicām izmantot tad, ja kaut kādu iemeslu dēļ klienti nevēlējās iegādāties maksas programmatūras aktivizācijas kodu. Jāņem vērā, ka šo programmatūras SMART Notebook 11.4 versiju no SMART Technologies mājas lapas https://education.smarttech.com/en/products/notebook/download lejupielādēt varēs tikai līdz 2017. gada 1. jūlijam. Pēc tam tā vairs nebūs pieejama, kā arī šīs programmatūras lietotājiem nebūs pieejami nekādi atbalsta pakalpojumi. Ja programmatūra ir instalēta, ar to varēs turpināt strādāt līdz brīdim, kamēr tiks mainīts vai pārinstalēts dators.

2. Lai varētu izmantot SMART Notebook programmatūru, ražotāja mājas lapā lejupielādēšanai būs pieejamas trīs programmatūras versijas – jaunākā un divas iepriekšējās. Tāpat, kā līdz šim, tām būs bezmaksas izmēģinājuma versijas. Pašreiz aktuālajā SMART Notebook 16.2 versijā lietotājiem bija iespēja reģistrēties un izveidot kontu, lai iegūtu kodu, kuru skolēni izmantoja interaktīvo uzdevumu pildīšanai savās viedierīcēs. Sākot ar SMART Notebook 17.0 kā jaunums būs tas, ka arī izmēģinājuma versijas lietotāji varēs reģistrēties. Aktivizējot SMART Notebook, izvēļņu rindā būs jauna izvēlne Konts ar iespēju Pierakstīšanās.

SMART kontu varēs izveidot, izmantojot kādu no attēlā redzamajām iespējām:

Ja lietotājs būs reģistrējies, tad pēc izmēģinājuma laika beigām varēs turpināt lietot programmatūru ar ierobežotām iespējām bez maksas. Nopērkot aktivizācijas kodu, būs pieejamas visas programmatūras iespējas.Papildinformācija pierakstīšanās brīdī būs atrodama saitē Uzzināt vairāk. Informāciju var saņemt arī kontaktējoties ar mums.

Par ierobežojumiem bezmaksas programmatūrai un licencēšanu interesējieties SIA Baltijas Biroju Tehnoloģijas http://smartboard.lv/par-mums/kontakti/

3. Līdzko būs pieejama SMART Notebook0 versija, aktivitātes, kurās izmantotas Flash animācijas (piemēram, Lesson Activity Toolkit aktivitātes un citi līdz šim pieejami objekti), SMART Notebook vidē nedarbosies. Ar Lesson Activity Toolkit sagatavotie materiāli jāpārveido, izmantojot jaunās SMART Lesson Activity Builder (Nodarbību aktivitāšu veidotājs) iespējas. Tādas iespējas šobrīd pieejamas tikai tiem, kuri jau tagad strādā ar programmatūru, kas nav vecāka par SMART Notebook 15.2. Ja aktivitātes netiks pārveidotas, tad pēc SMART Notebook 17.0 aktivizācijas tās vairs nebūs pieejamas. No SMART Notebook neatkarīgus Flash animācijas objektus varēs atvērt un lietot ar interneta pārlūku. Veiksmīgi pārveidot Lesson Activity Toolkit aktivitātes par SMART Lesson Activity Builder aktivitātēm var sekojošā veidā:

Lesson Activity Toolkit SMART Lesson Activity Builder
Objektu šķirošana ar Vortex Sort “Lieliskā šķirošana”
Objektu šķirošana ar Category Sort “Lieliskā šķirošana”
Objektu savietošana Keyword Match “Savietojiet tos”
Objektu savietošana Image Match “Savietojiet tos”
Objektu savietošana Pairs “Savietojiet tos”
Tests Multiple Choice SMART response 2 vai “Paātrināšana”

4. SMART Notebook 17.0 būs pieejama jau 2017. gada aprīļa beigās. Šai programmatūras versijai būs daudz jaunu iespēju. Kā jau ierasts, pēc programmatūras jaunākās versijas nākšanas klajā, mūsu mājas lapā http://smartboard.lv/atbalsta-kategorijas/lietotaja-rokasgramata/ tiks ievietota visa jaunā informācija. Nepieciešamības gadījumā rīkosim arī īpašus seminārus skolu pārstāvjiem par jaunajām programmatūras iespējām un aicināsim nodot šo informāciju saviem kolēģiem. Par šiem semināriem informēsim atsevišķi.

5. SMART Technologies pēdējā gada laikā ir ieviesis daudz jauninājumu un interesantu iespēju, domājot par mācību procesa uzlabošanu. Ieviesto jauninājumu mērķis ir iespējami uzlabot skolēnu un skolotāju sadarbību, veiksmīgi pielietojot jaunākās tehnoloģijas, efektivizēt mācību procesu un atgriezeniskās saites sniegšanu, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Līdz ar to mēs pilnveidosim un atjaunināsim savas apmācību programmas un aicināsim interesentus uz apmācībām, par kurām informēsim mūsu mājas lapā: http://smartboard.lv


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool