SMARTBOARD > Ziņas > Gada beigas ar jaunu SMART Notebook 15.2 versiju

Ziņas

Gada beigas ar jaunu SMART Notebook 15.2 versiju

Šī gada beigas sagaidām ar vairākiem jauniem SMART Technologies produktiem, tajā skaitā kārtējo programmatūras atjauninājumu – SMART Notebook 15.2 versiju, kura pieejama lietotājiem jau no 8. decembra.

Ar divām jaunām interaktīvu uzdevumu veidošanas iespējām un noformējuma elementiem papildināts “Nodarbības aktivitāšu veidotājs” (Lesson Activity Builder). Turklāt ir radīta iespēja uzdevumus veidot bez jebkāda fona noformējuma, jo vecāko klašu skolēniem, studentiem vai pieaugušajiem nav aktuāli izmantot nereti bērnišķīgos noformējuma elementus.

Ir papildinājumi un uzlabojumi SMART Ink rīkam gan krāsu izvēles, gan izmantojuma ziņā.

Jaunajā SMART Notebook versijā iestrādāta tiešā pieeja Youtube.com vietnei, ņemot vērā to, ka skolotāji bieži izmanto šīs vietnes materiālus demonstrēšanai.

Ja darbam klasē tiek izmantota platforma SMART Amp sadarbībai ar skolēnu planšetdatoriem, tad jaunākā SMART Notebook versija satur iespēju aktivizēt to kā pievienojumprogrammu. Kā pievienojumprogramma ir iestrādāta arī SMART Kapp iespēju izmantošana, ja ir iegādāts nepieciešamais aprīkojums.

Mūsu mājas lapā Klientu atbalsta sadaļā atradīsiet Lietotāju rokasgrāmatas papildinājumus darbam ar SMART Notebook 15.2 versiju.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool