SMARTBOARD > Ziņas > Ar SMART Learning Suite programmatūru – tiešsaistē

Ziņas

Ar SMART Learning Suite programmatūru – tiešsaistē

SMART Technologies ir radījis vēl vienu mākonī bāzēto platformu, lai strādājot ar mācību programmatūru komplektu SMART Learning Suite tiešsaistē, varētu viegli un ērti piekļūt ar SMART Notebook veidotiem mācību materiāliem un tos izmantot jebkurā vietā, jebkurā laikā un ar jebkurām viedierīcēm. Skolotājam nepieciešams dators ar instalētu SMART Notebook programmatūru mācību materiālu sagatavošanai. Lai pēc tam ar šiem materiāliem strādātu klasē, kura aprīkota ar skārienjutīgo displeju, dators vairs nav nepieciešams. Izmantojot kādu no failu kopīgošanas iespējām vai izmantojot zibatmiņu, ar tiem var strādāt tikai uz displeja.

Ja mācību telpā ir interaktīvā tāfele, dators joprojām ir nepieciešams, taču abos gadījumos skolēnu iesaistīšanai aktīvā darbībā nepieciešamas viedierīces (planšetdatori, viedtālruņi u. tml.). Ja klasē pieejami planšetdatori vai viedtālruņi, iespējams iesaistīt skolēnus aktīvā un patstāvīgā vielas apguvē kā arī diferencēt stundas uzdevumus.

Ja skolotājs šobrīd strādā ar kādu no jaunākajām SMART Notebook versijām (vismaz 16.2). tad lietotāja konts jau ir izveidots vai arī tas jāizveido. Tādā gadījumā ar iegūto aktivitāšu kodu skolotājs var iesaistīt tiešsaistes nodarbībā skolēnus.

Tiešsaistes darbības notiek vietnē suite.smarttech.com. Patlaban to iespējams izmēģināt par brīvu, pirms tam lejuplādējot jaunāko SMART Notebook versiju materiālu sagatavošanai. Jaunā iespēja paver ceļu stundas darba daudzveidošanai ar vienu mērķi – arvien vairāk aktivizēt skolēnu un palīdzēt viņiem labāk izprast mācību vielu, piedāvājot praktisku darbošanos un individuālus uzdevumus.

Vairāk par jauno tiešsaistes iespēju var lasīt ražotāja mājas lapā vai arī smartboard.lv lietotāju atbalsta sadaļā par darbu ar SMART Learning Suite tiešsaistē.

 

 

 


 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool