SMARTBOARD > Ziņas > Ar LatSTE 2016 idejām

Ziņas

Ar LatSTE 2016 idejām

Noslēgusies ikgadējā nacionālā mēroga konference LatSTE 2016 (Latvijas Sabiedrības Tehnoloģiju Ekspozīcija), šoreiz Liepājā, kurā ar savu stendu un vairākām pieredzes darbnīcām piedalījās arī SIA Baltijas Biroju Tehnoloģijas.  Starp demonstrētajiem produktiem nozīmīga vieta bija tieši SMART Technologies izstrādājumiem, kas ir ļoti kvalitatīvi un lietotājam draudzīgi – interaktīvās tāfeles un skārienjūtīgie ekrāni SMART Board, interaktīvie ekrāni SMART kapp, dokumentu kameras, lielisks izglītības aplikāciju komplekts SMART Learning Suite un daudz kas cits. Lietotājs ātri un vienkārši var apgūt, kā ar to strādāt, un izveidot sev vēlamos un nepieciešamos materiālus. Lai demonstrētu, kā ar visu iepriekšminēto produktu klāstu var strādāt izglītības iestādēs, kādus mācību materiālus izveidot, kā tos pielietot mācību procesā, tika organizētas vairākas pieredzes darbnīcas. Vispirms jau mēs pateicamies LatSTE 2016 organizatoriem par uzaicinājumu piedalīties konferencē, taču vislielākais paldies mūsu skolotājām, kuras atsaucās mūsu uzaicinājumam un sagatavojās pieredzes darbnīcu vadīšanai.

Aiga Vagule, Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas skolotāja rādīja mākonī bāzētās programmatūras SMART amp iespējas skolēnu sadarbības veicināšanai un aktīvai iesaistīšanai patstāvīgā uzdevumu pildīšanā, diskusijās, zināšanu novērtējumā. Aigas pieredze šajā ziņā kļūs arvien bagātāka, un viņa neatteiks dalīties ar to, kā jēgpilni un pārdomāti izmantot tehnoloģiju priekšrocības.

20161025_1340371

Ilze Grīnfogele, Ventspils 2. pamatskolas skolotāja un direktores vietniece, ar interaktīvo tāfeli SMART Board un programmatūru SMART Notebook strādā jau ļoti sen un ir daudzu mācību materiālu autore. Ilze atradusi arī daudz iespēju, kā citas aplikācijas izmantot darbā ar interaktīvo tāfeli, piemēram, lai mācītu 1. klases skolēniem izpratni par kodēšanu un programmēšanu. Ilze nekad neatsaka dalīties ar savām zināšanām, un ir palīdzējusi daudziem skolotājiem apgūt SMART produktu lietošanu mācību procesā.

20161025_1435121

SMART Board un programmatūra SMART Notebook ir ļoti labs palīgs aizraujošu un izglītojošu aktivitāšu veidošanai pirmskolas izglītības iestādēs. Skolotājas Sandra Veikiptere un Marina Freyberga no Jelgavas PII “Kāpēcīši” vadīja lielisku pieredzes darbnīcu pirmskolas skolotājiem, un viņu veikumu kolēģi novērtēja ļoti atzinīgi.

20161025_1609511

Vairāk nekā 50 pedagogi no vispārējām un pirmskolas izglītības iestādēm apmeklēja SIA Baltijas Biroju Tehnoloģiju pieredzes darbnīcas un smēlās jaunas idejas savam darbam. To izglītības iestāžu pedagogi, kurās vēl nav SMART Technologies produktu, izrādīja nopietnu interesi par iespēju tos iegādāties un apgūt izmantošanas iespējas.

Lai mums visiem kopā izdodas saprast, kā tehnoloģijas var palīdzēt mācību procesu padarīt veiksmīgāku, efektīvāku un arī aizraujošāku! Atcerēsimies, ka sadarbības prasmes ir starp tām 21. gadsimta prasmēm, kuras darba devēji pieprasa, tādēļ mums jāpalīdz saviem skolēniem tās apgūt un attīstīt. Taču tādēļ arī pašiem skolotājiem jāgrib un jāprot sadarboties, jo būt, domāt un darīt kopā – tas ir liels spēks.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool