SMARTBOARD > Ziņas > 2015./16. mācību gada kursu piedāvājums

Ziņas

2015./16. mācību gada kursu piedāvājums

Pedagogi kopā ar Baltijas Biroju Tehnoloģijām vienmēr ir mācījušies, lai uzlabotu, pilnveidotu un no jauna apgūstu prasmes darboties ar SMART tehnoloģijām. Nenoliedzami, jēgpilna tehnoloģiju izmantošana ļauj mācību procesu padarīt efektīvāku, mūsdienīgāku un aizraujošāku. Pilnīgi noteikti prasmīga tehnoloģiju izmantošana ļauj ietaupīt skolotāja laiku. Protams, kaut kā jauna apgūšana vispirms prasa laika ieguldījumu, taču ilgtermiņā tas atmaksājas. Darba apjomam ir tendence pieaugt, taču mūsu spējas ir ierobežotas. Tādēļ jāmācās strādāt nevis vairāk, bet gudrāk.

Pieaugušo neformālās izglītības iestāde “Baltijas Biroju Tehnoloģijas” šajā mācību gadā piedāvā trīs pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides A programmas. Par aktīvu un rezultatīvu piedalīšanos semināros 6 stundu apjomā dalībnieki saņems sertifikātus.

Aktīvos un enerģiskos apmācību dalībniekus ar prieku gaidīsim un palīdzēsim apgūt jaunas zināšanas un prasmes:

  1. Pie mums Mūkusalas ielā 41b 2016. gada 13. maijā un 10. jūnijā. Iepriekš sazinieties ar mums vai aizpildiet pieteikumu elektroniski šeit.
  2. Zvaigzne ABC Skolu informācijas centrā Biķernieku ielā 19. Sekojiet informācijai mājas lapā.
  3. Ja kādas skolas vai vairāku skolu pedagogi izveido vismaz 10 cilvēku grupu un nodrošina telpu ar interaktīvo tāfeli SMART Board un bezvadu interneta pieslēgumu, tad nodarbības varam vadīt konkrētajā skolā skolotājiem pieņemamā un ērtā laikā.

Vairāk informācījas par piedāvātajām apmācībām šeit.

 

 

 


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool