SMARTBOARD > Klientu atbalsts > Kāda ir SMART Technologies pieredze interaktīvo tāfeļu tirgū? Kāda ir SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” pieredze interaktīvo tāfeļu tirgošanas, uzstādīšanas un apmācības jomā?

Kāda ir SMART Technologies pieredze interaktīvo tāfeļu tirgū? Kāda ir SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” pieredze interaktīvo tāfeļu tirgošanas, uzstādīšanas un apmācības jomā?

Atbilde:  

Uzņēmums SMART Technologies ir pionieris interaktīvo tāfeļu ražošanā, jo tieši šis uzņēmums 1991. gadā prezentēja pirmo interaktīvo tāfeli. Šajā laikā SMART Technologies ir kļuvis par ievērojamāko interaktīvo tehnoloģiju ražotāju pasaulē ieņemot vairāk kā pusi kopējā interaktīvo tāfeļu tirgus pasaulē ar kopā pārdotām vairāk kā 2 300 000 interaktīvajām tāfelēm. Pircēju uzticību ir palīdzējis iemantot kvalitatīvais produkts, lieliskā programmatūra, kā arī nemitīga inovāciju piedāvāšana interaktīvajām iekārtām.

SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” uzņēmums jau kopš 2000. gada piedāvā interaktīvos risinājumus saviem klientiem, nodrošinot pārdoto iekārtu uzstādīšanu un apmācību to lietošanā. Mēs esam aprīkojuši aptuveni 1500 mācību kabinetu ar dažādām multimediju iekārtām, tai skaitā interaktīvajām tāfelēm. 


Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool