SMARTBOARD > KĀPĒC IZVĒLĒTIES SMART BOARD?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES SMART BOARD?

This topic contains 0 replies, has 1 diskutētājs, and was last updated by  Valdis Linde pirms 11 gadiem, 9 mēnešiem.

1 ieraksts (kopā 1)
 • Autors
  Ieraksti
 • #1432

  Valdis Linde
  Reģistrēts lietotājs

  Pasaulē interaktīvo tāfeļu tirgū ir pieejamas daudz un dažādas interaktīvās tāfeles, kas atšķiras gan pēc tehnoloģijām, gan kvalitātes. Līdz ar to nav brīnums, ka šajā plašajā piedāvājumu jūklī vairāki potenciālie interaktīvās tāfeles lietotāji iegādājas tādas interaktīvās tāfeles, kuru funkcionālās iespējamības nav pietiekamas skolas vajadzībām. SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” ar vislielāko pārliecību uzskata, ka mācību procesa vajadzībām vispiemērotākā interaktīvā tāfele ir SMART Board, ko apliecina šīs tāfeles absolūti labākie rādītāji interaktīvo tāfeļu vidū (gan kopumā, gan atsevišķi skatot izglītības sektoru) un SMART Technologies uzņēmuma 20 gadu pieredze darbojoties interaktīvo tāfeļu ražošanā. Tieši SMART Technologies 1991. gadā izveidoja pirmo interaktīvo tāfeli pasaulē!

  Lietošanas ērtums un vienkāršība.

  SMART Board interaktīvās tāfeles ir aprīkotas ar rīku plauktu, no kura atliek tikai paņemt rīku, lai rakstītu vai dzēstu. Arī interaktīvās tāfeles programmatūra SMART Notebook ir veidota funkcionāli bagāta, taču vienkārši izmantojama. Vairāk nekā seši miljoni skolotāju ir aktivizējuši SMART Notebook programmatūru, lai izveidotu mācību materiālus un stundas vairāk nekā 40 miljoniem studentu 175 valstīs visā pasaulē. Programmatūras jaunākā – 11. versija, balstās uz iepriekšējo šīs programmatūras versiju panākumiem, kā arī piedāvā vairākas jaunas funkcijas, kas ietver vēl radošākus un efektīvākus rīkus, lai palielinātu mijiedarbību starp skolotāju un skolēniem un skolēniem savā starpā. Plašākai informācijai par SMART Notebook 11 programmatūra, apmeklējiet smartboard.lv/produkti/smart-notebook-11/.

  Iespēja lietotājam vadīt interaktīvo tāfeli ar rokas pieskārienu.

  Visu SMART Board interaktīvo tāfeļu modeļu stūrakmens ir pieskāriens. SMART pieskāriena atpazīšanas funkcija ļauj rakstīt ar pildspalvu, dzēst ar delnu un pārvietot objektus ar savu pirkstu bez nepieciešamības nospiest pogas, piekļūt ekrāna izvēlnes rīku joslai vai izmantot citus rīkus no rīku plaukta.

  Plaša izvēle no dažāda lieluma un funkciju modeļiem.

  SMART Board piedāvā vislabāko izvēli katram konkrētam risinājumam. Pieejams bagātīgs papildaprīkojums, kā arī integrācija ar citām multimediju iekārtām.

  Uzturēšanas un izmantošanas izmaksas.

  SMART Board nav nepieciešams sarežģītas servisa apkopes. Ikdienas apkopes var veikt jebkurš lokālais iestādes tehniskais speciālists. Programmatūras licencei nav ierobežojuma, kā arī jaunākās programmatūras versijas ir pieejamas bezmaksas. Tādejādi SMART Board ir vienmēr ar visjaunākajām funkcijām aprīkota interaktīvā tāfele, bez papildus izmaksām licenču atjaunošanai

  Vairāku pieskārienu atpazīšana (Multi touch gestures).

  Jaunākās SMART Board sērijas interaktīvās tāfeles (800 sērija) ir aprīkotas ar vairāku pieskārienu atpazīšanu, kas ļauj lietotājam vēl vairāk manipulēt ar interaktīvo tāfeli un attēlotajiem objektiem un padarīt interaktīvās tāfeles lietošanu par vēl intuitīvāku procesu – rotējiet objektu, mainiet objekta izmēru, „slidiniet” to pa tāfeles virsmu u.c. manipulācijas, kuras varat veikt tikai ar pirkstu pieskārieniem.

  Divi lietotāji.

  Strādājot pie SB480, SB880 un SB885 interaktīvās tāfeles, divi lietotāji var izpildīt uzdotos uzdevumus vienlaicīgi uz visas interaktīvās tāfeles virsmas. Katrs no lietotājiem var izmantot rīku vai pirksta pieskārienu, lai vienlaicīgi rakstītu, zīmētu un citādi ietekmētu SMART Notebook programmatūras saturu. Šai tāfelei nav nepieciešams kāds atsevišķs vairāku lietotāju režīms, līdz ar to skolotājs var jebkurā brīdī pie tāfeles izsaukt 2 skolēnus. Lietotājs tāpat var rakstīt ar rīku, izdzēst ar delnu, un kustināt objektus ar pirksta pieskārienu.

  Pasaulē vispieprasītākā interaktīvā tāfele.

  Kopš pašiem pirmsākumiem SMART Board interaktīvās tāfeles ir bijušas pieprasītākās interaktīvās tāfeles. Neskatoties uz milzīgo konkurentu pieaugumu, SMART Board pārliecinoši saglabā vadošo pozīciju interaktīvo tāfeļu tirgū pasaulē.

  Rīku plaukts

  Riku plauktā iestrādātie optiskie sensori nosaka, kad tiek pacelts rīks vai dzēsējs – LED parāda aktīvo rīku. Rīka krāsa tiek noteikta paceļot attiecīgās krāsa rīku (600 sērija) vai nospiežot attiecīgās krāsas pogu uz rīku plaukta (800 sērija). 

  Visaugstākās kvalitātes produkts, ko apstiprina tas, ka garantija tiek dota pilnīgi visām interaktīvās tāfeles sastāvdaļām 5 gadu garumā.

  Tehniskais atbalsts

  Lai gan SMART Board interaktīvās tāfeles ir augstas kvalitātes un tām reti ir nepieciešama tehnisku problēmu novēršana, tomēr gan SMART Board interaktīvo tāfeļu ražotājs SMART Technologies, gan uzņēmums „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” piedāvā dažāda veida un formas tehnisko atbalstu. Smarttech.com mājas lapā varat atrast dažāda veida tehnisko dokumentāciju, kas iespējams, var palīdzēt atrisināt situāciju, savukārt mājas lapā http://www.smartboard.lv ir atsevišķa sadaļa klientu atbalsts, kurā lietotājiem ir pieejams diskusiju forums, kurā lietotāji paši var uzdot jautājumus, uz kuru SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas” darbinieki vai savstarpēji SMART Board interaktīvās tāfeles lietotāji sniegs atbildes, tāpat klientu vajadzībām ir pieejams mācību centrs, tehniskā dokumentācija un dažādas noderīgas saites. Ja tomēr nespējat rast risinājumu savai problēmai, droši varat kontaktēties ar SIA „Baltijas Biroju Tehnoloģijas”.

   Mācību resursi

  Ja esat autorizējušies smartboard.lv, varat apskatīt mājas lapā izvietotos citu skolotāju un smartboard.lv vietnes lietotāju pievienotos mācību materiālus, tos lejupielādēt un, kad būsiet izveidojuši paši savu materiālu, to augšupielādēt, lai tam piekļūt varētu citi autorizētie lietotāji. Jūs varat novērtēt pievienotos mācību materiālus 5 baļļu (zvaigzņu) sistēmā – šādi tiek veidots novērtētāko materiālu tops, kur vienmēr atradīsiet visnovērtētākos mācību materiālus!

  SMART

1 ieraksts (kopā 1)

The forum ‘Viss par SMARTBOARD interaktīvo tāfeli (problēmas, risinājumi, ieteikumi)’ is closed to new topics and replies.

Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Positive SSL
Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool