SMARTBOARD > Ziņas > 2017./ 2018. mācību gada tālākizglītības kursi pedagogiem

Ziņas

2017./ 2018. mācību gada tālākizglītības kursi pedagogiem

Šajā gadā SMART Technologies mācību programmatūru piedāvājums ir kļuvis vēl plašāks un daudzveidīgāks, tādēļ visiem pedagogiem, kuri savā darbā izmanto interaktīvās SMART tāfeles un programmatūru, ir vēl vairāk iespēju efektīva mācību procesa organizācijai un daudzveidīgu prasmju attīstīšanai saviem skolēniem, izmantojot dažādas mācību metodes un mācību darba formas.

Pieaugušo neformālās izglītības iestāde “Baltijas Biroju Tehnoloģijas” kā vienmēr ir gatava palīdzēt apgūt jaunāko un aktuālāko informāciju par SMART programmatūras iespējām. Ir izveidota un saskaņota arī jauna profesionālās pilnveides programma, kura papildina mūsu līdzšinējo piedāvājumu. Nenoliedzami, labi pārdomāta tehnoloģiju izmantošana ļauj mācību procesu padarīt efektīvāku, mūsdienīgāku un saprotamāku, kā arī palīdz skolēniem attīstīt ļoti svarīgu 21. gadsimta prasmi – brīvi un jēgpilni lietot tehnoloģijas atbilstoši situācijai un nepieciešamībai.

Šajā mācību gadā piedāvājam trīs pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides A programmas. Par aktīvu un rezultatīvu piedalīšanos semināros dalībnieki saņems apliecības par tālākizglītības stundām.

Aktīvos un enerģiskos apmācību dalībniekus ar prieku gaidīsim un palīdzēsim apgūt jaunas zināšanas un prasmes:

  1. Pie mums Dēļu ielā 4 (Mūkusalas Biznesa Centrā) vasarā jums ērtā laikā pēc vienošanās. Iepriekš sazinieties ar mums vai aizpildiet pieteikumu elektroniski šeit.
  2. Ja kādas skolas vai vairāku skolu pedagogi izveido 8 – 10 cilvēku grupu un nodrošina telpu ar interaktīvo tāfeli SMART Board un bezvadu interneta pieslēgumu, tad nodarbības varam vadīt konkrētajā skolā skolotājiem pieņemamā un ērtā laikā.

Un tagad vairāk informācijas par piedāvātajām programmām.

1.“Dažādu mācību darba formu organizēšanas iespējas un mācību materiālu sagatavošana ar apmācību programmatūru SMART Learning Suite”

Pedagogi padziļinās izpratni par jēgpilnu tehnoloģiju pielietojumu dažādās stundas organizācijas formās un atgriezenisko saiti mūsdienīgā mācību procesā. Tiks apgūta gan mācību materiālu veidošana ar SMART Notebook, gan SMART lab (nodarbību aktivitāšu veidotāja) izmantošana ātrai atgriezeniskās saites iegūšanai. Dalībnieki apgūs mobilo ierīču izmantošanu skolēnu zināšanu novērtēšanai ar SMART response 2 un gūs ieskatu par skolēnu sadarbību veicinošu aktivitāšu veidošanu mākonī bāzētā vidē SMART amp. Personālajos datoros nepieciešama jaunākā SMART Notebook izmēģinājuma versija. Pēc nodarbības jāsagatavo mācību stundas materiāls, izmantojot visu apgūto, un jāievieto www.smartboard.lv mācību materiālu sadaļā. Apliecība par 18 stundām.

 

2. “Interaktīvu mācību materiālu veidošana un noformēšana SMART Notebook vidē”

Pedagogi pilnveidos IKT prasmes daudzveidīgu interaktīvu mācību materiālu veidošanā un noformēšanā, izmantojot SMART Notebook vidi, kas veicinās skolēnu iesaistīšanos mācību vielas apguvē un paaugstinās mācību stundas efektivitāti. Nepieciešama jaunākā SMART Notebook izmēģinājuma versija, kura dalībniekiem patstāvīgi jāinstalē personālajos datoros (iespēja saņemt aprakstu un konsultāciju). Pēc kursiem patstāvīgi jāsagatavo mācību materiāls ar SMART Notebook un jāievieto www.smartboard.lv mācību materiālu sadaļā. Pēc tam dalībnieks saņem apliecību par 12 stundām.

3.  “Mācību materiālu un aktivitāšu veidošanas iespējas ar apmācību programmatūru SMART Learning Suite”

Apgūstot programmatūru komplektu, būs iespēja veidot daudzveidīgus interaktīvus uzdevumus ar nodarbību aktivitāšu veidošanas rīku SMART lab. Galvenais nodarbības akcents tiks likts uz mākonī bāzēto programmatūru SMART amp, kas ļauj izveidot virtuālu darba vidi, kurā skolēni individuāli vai grupās strādā ar skolotāja izveidotiem uzdevumiem, izmantojot viedtālruņus, planšetdatorus vai personālos datorus. Lai veiksmīgi strādātu šajā nodarbībā, nepieciešama jaunākā SMART Notebook  izmēģinājuma versija un katram dalībniekam izveidots Google konts ar skolas domēnu (to izdara skolas IT administrators). Apliecība par 6 stundām.


Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Developed by "VERSUS PRO"
coloring.cool