SMARTBOARD > Ziņas

Ziņas

Mācību mērķi saskaņā ar Blūma taksonomiju un spēļu elementi SMART Technologies izglītības programmatūrā

Pēdējā laikā arvien vairāk izglītības terminoloģijā ienāk spēle – spēļu elementi mācību procesā, mācīšanās ar spēļu palīdzību. Ko īsti tas nozīmē un, vai tas nav pretrunā ar Blūma taksonomijā definēto augstāko izziņas līmeņu attīstīšanu? Mācību mērķu raksturojums pēc Blūma taksonomijā minētajiem izziņas līmeņiem: Zināšanas – zina, atceras terminus, jēdzienus, faktus, likumus, aprakstus, spēj atstāstīt, atpazīt, nosaukt. »

Silti sveicieni 2017. gada nogalē!

Lai piepildās, lai ienāk diena logā, lai ejam, tumsu nometuši nost … /L.Brīdaka/

2017./ 2018. mācību gada kursu piedāvājums

Šajā gadā SMART Technologies mācību programmatūru piedāvājums ir kļuvis vēl plašāks un daudzveidīgāks, tādēļ visiem pedagogiem, kuri savā darbā izmanto interaktīvās SMART tāfeles un programmatūru, ir vēl vairāk iespēju efektīva mācību procesa organizācijai un daudzveidīgu prasmju attīstīšanai saviem skolēniem. Pieaugušo neformālās izglītības iestāde “Baltijas Biroju Tehnoloģijas” kā vienmēr ir gatava palīdzēt apgūt jaunāko un aktuālāko »

Mācību materiāli un interaktīvās tehnoloģijas

Ar pilnu pārliecību var apgalvot, ka tehnoloģijas skolās mācību procesā ir noderīgas un tiek aktīvi izmantotas. Esam veikuši aptauju to pedagogu vidū, kuru skolās ir iegādātas ražotāja SMART Technologies interaktīvās izglītības tehnoloģijas. Pēc šīs aptaujas datiem, 77,8% pedagogu ar tehnoloģijām strādā gandrīz katrā mācību stundā un 14,8% vismaz reizi nedēļā, tātad kopumā 92,6% mūsu aptaujāto »

Sveiciens Latvijas svētku laikā!

Mūsu valsts – tie esam mēs paši. Lai mums visiem svinīgs un skaists Latvijas novembris!  

Skolotāju pieredze veiksmīgā tehnoloģiju izmantošanā

Izmantojot tehnoloģijas mācību procesā, galvenais ir katram skolotājam atrast savu īpašo veidu, kā to darīt, un redzēt tehnoloģiju vietu savā stundā pie konkrētiem skolēniem. Stunda ritēs dabiski, ja skolotājs jutīsies komfortabli ar tiem rīkiem, kurus nolemj izmantot. Ir ļoti svarīgi, lai skolotāji justos iedvesmoti un atbalstīti, pieņemot lēmumu, iekļaut darbu ar modernajām tehnoloģijām savā stundā. »

Pasaules Skolotāju diena

Kopš 1994. gada UNESCO aicina visā pasaulē kopīgi atzīmēt šo dienu 5. oktobri, pateikties skolotājiem un visiem izglītotājiem par ieguldīto darbu sabiedrības attīstībā. Īpašs PALDIES visiem skolotājiem, kuri strādā kopā ar mums!  

Ar SMART Learning Suite programmatūru – tiešsaistē

SMART Technologies ir radījis vēl vienu mākonī bāzēto platformu, lai strādājot ar mācību programmatūru komplektu SMART Learning Suite tiešsaistē, varētu viegli un ērti piekļūt ar SMART Notebook veidotiem mācību materiāliem un tos izmantot jebkurā vietā, jebkurā laikā un ar jebkurām viedierīcēm. Skolotājam nepieciešams dators ar instalētu SMART Notebook programmatūru mācību materiālu sagatavošanai. Lai pēc tam ar šiem materiāliem strādātu klasē, kura aprīkota »

Daudz radošu ideju Jaunajam mācību gadam!

Ja vēlies iegūt kaut ko, kas Tev nekad nav bijis, Tev jābūt gatavam izdarīt kaut ko tādu, ko nekad neesi darījis. /Tomass Džefersons/        

Jauni SMART risinājumi skolēnu sasniegumu veicināšanai

Visā pasaulē vairāk kā 70 miljoni skolotāju un skolēnu pazīst un izmanto SMART Technologies https://home.smarttech.com/ piedāvātos risinājumus izglītībai, lai mācību process būtu efektīvs, saistošs, motivējošs un saprotams. Tehnoloģijas un programmatūra tiek izstrādāta tā, lai palīdzētu sasniegt vislabākos mācību rezultātus, ļaujot skolēniem saņemt atgriezenisko saiti par paveikto, strādāt individuāli, sadarboties mazās grupās vai diskutēt visiem kopā. »

Vasaras Saulgriežu laikā

  Jānīt’s brauca katru gadu, Atved zāļu vezumiņu, Še saujiņa, te saujiņa, Lai zied visa pasaulīte.

Jaunais SMART Notebook 17.0 jau pieejams

Kopš 2017. gada 27. aprīļa lietotājiem pieejama jaunākā SMART Notebook 17.0 versija. Kā vienmēr, programmatūra pieejama lejuplādēšanai ražotāja mājas lapā www.smarttech.com. SMART Technologies pēdējā gada laikā ir ieviesis daudz jauninājumu un interesantu iespēju, domājot par mācību procesa uzlabošanu. Ieviesto jauninājumu mērķis ir iespējami uzlabot skolēnu un skolotāju sadarbību, veiksmīgi pielietojot jaunākās tehnoloģijas, efektivizēt mācību procesu »

Lapa 1 no 912345...Pēdējā »

Autorizācija

Uzdod savu jautājumu

captcha

Developed by "VERSUS PRO"